Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

“TEMİZ GÜZELLİK” İÇİN BHA VE BHT İÇERMEYEN RETİNOL

Dünyaca ünlü bir hammadde üreticisi, BHA veya BHT içermeyen yüksek miktarlarda ~%50 retinol içeren bir aktif madde olan Retinol 50’yi (INCI: Retinol (ve) Polysorbate-20) geliştirmiştir. Şirkete göre BHA ve BHT, bazı tüketiciler tarafından endişe verici bileşenler olarak görülmekte ve birçok temiz güzellik markası tarafından kullanımı uygun bulunmuyor. Üreticinin yeni geliştirdiği aktif madde, ilgili markaların bu temiz güzellik listelerine uymasını sağlayacaktır.

Firmanın kişisel bakım yönetimi başkan yardımcısı “Portföyümüze Retinol 50’nin eklenmesiyle firmamız, temiz bilinçli güzellik ürünleri için tüketici ve endüstri gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor” ve “Piyasanın kilit retinol tedarikçisi olarak portföyümüzü optimize etmeye ve bugünün ve geleceğin pazar talepleri için yenilik yapmaya devam etmelidir.” olarak açıklama yapmıştır.

Retinol 50, firmanın retinol ürünleri portföyüne en son eklenen üründür. Bu lansmanla şirket, yalnızca yaşlanma belirtilerini iyileştirmek için değil, aynı zamanda sürdürülebilirlik, dijitalleşme ve yenilikle ilgili gelecekteki zorlukları ele almak için iyi yaşlanma kategorisinde temiz bilinçli güzellik çözümleri teklifini genişletmektedir.

Sohbeti Başlat
Merhaba. Size yardımcı olmamızı ister misiniz?