Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Değerli sektör paydaşları;

Macro Professional kurulduğu günden bugüne kadar “Simply The Best” sloganına yakışır şekilde hizmet veren bir kuruluştur. Kuruluş felsefemiz ise “çözüm odaklı” olmaktır. Bazen bir sorunun birden fazla cevabı olabilir ancak biz her zaman en akılcı ve en pratik çözümler önermekteyiz. En değerli olgunun zaman olduğunun bilinciyle çalışmalarımıza yön vermekteyiz. 

İşimizde başarılı olmanın sırrının doğru bilgiye ulaşmaktan geçtiğini biliyoruz. Sektörümüz oldukça dinamik ve sürekli yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu sebeple, gerek Türkiye gerekse Avrupa Birliği’ndeki mevzuatları, güncel makaleleri ve yayınları yakından takip edip iş ortaklarımızı farklı mecralarda bilgilendirmeye özen gösteriyoruz. 

Hem işimizi severek yapıyor, hem de sektöre katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizi ve çalışanlarımızı şirkete bağlayan en önemli bağ da işte bu aidiyet duygusudur. Her biri alanında uzman, değerli ekip arkadaşlarımızın sayesinde bugünlere geldiğimizin bilincindeyiz. Bu sebeple, aldığımız her önemli kararda mutlaka onların da fikirlerini alarak ve önerilerine kulak vererek yönümüzü çiziyoruz. Hırs ve egodan uzak bir aile ortamı oluşturduğumuz ofis hayatımızda gerçek başarının ancak sağlam bir ekiple olabileceğinin farkındayız. 

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar birçok farklı kurum ve kuruluşla ticari faaliyet yürütmekte ancak hiçbir iş ortağını “müşteri” veya “tedarikçi” olarak değerlendirmemektedir. Ticareti her zaman insani değerlerin gerisinde bırakmayı ve beşeri duyguları ön plana çıkartmayı başarabilmiştir. 

Macro Professional odağına her zaman insan olgusunu oturtabilmiş ve ayakları yere basan bir kuruluş olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımla,
A.Selim Erol

TSE
HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Hizmet Yeterlilik Belgesi, TS 13573 sayılı (İşyerleri Danışmanlık Hizmetleri- Sınıflandırma-Genel ve Özel Kurallar) standardına uygunluğu tespit ve denetlemeler sonucu verilen bir belgedir. Bu standart, danışmanlık hizmeti veren iş yerlerinin sınıflandırma, yapısal özellik, işletmecilik ve çalışanlar ile ilgili genel ve özel kurallarını kapsamaktadır.

Hizmet kalitesini ve gerekliliklerinin ilgili kriterlere uygunluğunu ispat eden Macro Professional, Hizmet Yeterlilik Belgesini 18 Mart 2021 tarihi itibarıyla almaya hak kazanmıştır.

Üye Olduğumuz Dernekler

Bizden Fotoğraflar

Sohbeti Başlat
Merhaba. Size yardımcı olmamızı ister misiniz?