Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Macro Professıonal

Kariyer Yolculuğu

Macro Professional olarak kurumsallaşma yolundaki en önemli adımın insan kaynakları politikasını doğru ve adil yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hareket etmekteyiz. Beşeri değerlerin ve duygusal faktörlerin iş hayatının ayrılmaz parçası olduğunun farkındayız. Bizimle beraber yola çıkan bütün arkadaşlarımızın bu aileye olan aidiyetlerinin bizi gerçek başarıya götürdüğünü biliyoruz. İnsan hayatının büyük bir kısmının geçtiği ofis ortamının huzurlu ve keyifli olması gerektiğine inanıyoruz.

Bu değer yargılarıyla işe alım sürecinden başlayarak yönetimimizin odak noktasına insanı koyduk. İş başvurusunda bulunan uygun adaylarla yapılan mülakatların her zaman iki taraflı olduğunun bilinciyle hareket edip şeffaf, açık sözlü ve adil değerlendirmeler yaptık. Çoğunlukla tecrübesiz ve yetiştirilmek üzere personel alımı yaparak, dikey büyümenin içeriden gelişmesini planladık.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar hep kendi yetiştirdiği çalışma arkadaşlarıyla büyümeyi politika olarak benimsemiştir. Bizimle kariyer yolculuğuna başlayan arkadaşlarımız gösterdikleri performans ve yönetimsel kabiliyetleri ile doğru orantılı olarak terfilerini alırlar.

Şirketimizin büyümesinin çalışma arkadaşlarımızın kendini geliştirmesiyle mümkün olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple arkadaşlarımızın hem şirket için hem de şirket dışı eğitimlere katılmalarını teşvik ediyoruz. Gerek mesleki konularda kendi profesyonel gelişimleri için, gerekse yönetimsel ve kişisel becerilerini geliştirici eğitimlere zaman ayırmaya özen gösteriyoruz.

İnsan Kaynakları
hr@macroprof.com

Sohbeti Başlat
Merhaba. Size yardımcı olmamızı ister misiniz?