Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Avrupa Birliği Kozmetik SEO

YENİ KOZMETİK HAMMADDE VERİTABANI

Cosmetics Europe, 16 Şubat 2023 tarihinde yeni kozmetik hammadde veritabanı olan COSMILE Europe‘u kullanıma sunmuştur.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin etiketinde veya ambalajında görüntülenen içindekiler listesi hakkında üreticilerin ve tüketicilerin bilgi bulmasına yardımcı olmak için kozmetik bileşenlere ilişkin bir Avrupa veri tabanıdır.  

Yeni veri tabanı 14 dilde mevcut olup ve 30.000 kozmetik bileşen hakkında bilgi içermektedir. Spesifik olarak, bileşen özellikleri, işlevleri, insan yapımı ve/veya doğal kaynaklı olup olmadıkları ve hangi tür ürünlerde bulunabilecekleri hakkında bilgiler veritabanında bulunmaktadır.

COSMILE Europe veri tabanındaki kozmetik bileşen bilgilere, yaygın bileşen adları, INCI adları veya bir grup madde veya ürün tipi ile arama yapılabilmektedir.

Veritabanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilmektedir:

Cosmetics Europe girişimi COSMILE Europe; Alman Kozmetik, Tuvalet, Parfümeri ve Deterjan Derneği (IKW) ile ortaklaşa, Fransız Fédération des Entreprises de la Beauté (FEBEA) ile işbirliği içinde ve health&Media GmbH’nin teknolojik geliştirme desteğiyle geliştirilmiştir.

Sohbeti Başlat
Merhaba. Size yardımcı olmamızı ister misiniz?