Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Avrupa Birliği’ne üye ülkelerde kozmetik ürün etiketleri ve ambalajları için değerlendirmeler farklılık gösterebilir. Dolayısıyla, etiketlerin hazırlanması sürecinde ticaret yapılacak ülkenin etiketle ilgili farklı talepleri mutlaka değerlendirmeye alınmalıdır.

Etiket üzerinde belirtilen her kelimeye kesinlikle dikkat edilmeli ve farklı ülkelerin kurallarına uygun tercüme edilmiş etiketler hazırlanmalıdır. Kozmetik ürünün belirleyicisi ve tanıtıcısı niteliğindeki etiketin değerlendirmesi sürecinde dışarıdan bir göz olarak profesyonel destek alınmasını tavsiye ediyoruz.

Macro Professional iç ve dış etiketlerinizdeki düzenlemelerinin yanı sıra, ürünün sunulacağı üye devletlerin kurallarına uygunluğunu da gözden geçirerek firmanıza destek olacaktır.

Avrupa Birliği’nin 1223/2009 sayılı yönetmeliğinin 20. maddesi kozmetik ürün etiketinde yer alan iddialar ve bu iddiaların kanıtları hakkındadır. Ancak bu, 655/2013 numaralı ayrı bir yönetmeliğin konusudur ve sadece iddialarla kanıtlarına adanmıştır. Bu düzenleme, iddiaların anlaşılır, faydalı aynı zamanda dürüst ve güvenilir olmasını amaçlamaktadır. Nihai kullanıcıyı, beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun ürünü seçmeye karar vermesi için bilgilendirmelisiniz.

İddia, bir kozmetik ürünün hassas ve sıkı bir şekilde kontrol edilen bir bölümüdür, bu nedenle uzmanlarımız iddialar konusunda oldukça deneyimlidir.

Firmamız pazarlama stratejinizde önemli bir yeri olan iddialarınıza ilgili olarak da size destek sağlayacaktır.

Sohbeti Başlat
Merhaba. Size yardımcı olmamızı ister misiniz?