Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Birleşik Krallık - Macro Professional UK Sorumlu Teknik Eleman – Sorumlu Kişi Hizmeti (STE / RP) Ürün Bilgi Dosyası Hizmeti (ÜBD / PIF) Güvenlik Bilgi Formu (GBF/MSDS) Ürün Güvenlilik Değerlendirme Raporu Hizmeti (ÜGDR / CPSR) Etiket Değerlendirme Hizmeti Kozmetik Ürün Kaydı (ÜTS/CPNP) Kozmetik Testleri Biyosidal Kalıcı Ruhsat Başvuru Biyosidal Testleri
Vizyon
Vizyonumuz

Kozmetik ürünlerinin ilaç kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Kozmetik ürünlerle ilgili yönetmelikleri, kılavuzları ve yeni gelişmeleri takip ederek, üreticilerin güvenli ve insan sağlığına uygun ürünler sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Misyon
Misyonumuz

Önce İnsan Sağlığı” felsefesiyle tecrübeli ve profesyonel ekibimizle piyasaya arz edilen kozmetik ürünlerinin güvenliliğini raporluyoruz. Birlikte çalıştığımız firmalara iş ortakları gözüyle bakarak, düşük maliyetlerle kaliteli ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

Danışmanlıkta yepyeni bir deneyim sunmakla beraber en büyük PR çalışmasının referans olduğuna inanmaktayız. “Macro Professional” ile ürünlerinizin güvenliğini sağlarken yakın bir dost ile çalıştığınızı fark edeceksiniz.

  • Profesyonellik
  • Sorunsuz Çözüm
  • Maksimum Verim
  • Güçlü İletişim
  • Doğru Kaynak
  • Gizlilik
Sektörden

Son Haberler

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.
Sohbeti Başlat
Merhaba. Size yardımcı olmamızı ister misiniz?